Współpraca

Zapraszamy do współpracy producentów produktów oświetleniowych. E-usługa Zaprojektuj oświetlenie jest innowacyjnym narzędziem, które umożliwi Państwu prowadzenie działań marketingowych przy wykorzystaniu aplikacji internetowej.

Dzięki współpracy z nami, będą Państwo mogli:

  • udostępnić użytkownikom Państwa produkty oświetleniowe w dwóch narzędziach do projektowania wnętrz. Opracowane narzędzia pozwalają konsumentom sprawdzić jak w ich pomieszczeniach (lub pomieszeniach zbliżonych) zaprezentują się Państwa produkty. Efektem tych projektów będą realne zakupy Państwa produktów.
  • zaprezentować swoje produkty w katalogu, także w modelach 3D (jeżeli takimi Państwo dysponują) w formacie .obj do pobrania przez architektów i osoby aranżujące wnętrza.
  • umożliwić konsumentom dopasowanie żarówek do opraw oświetleniowych oraz obliczenie zużycia energii przy wykorzystaniu Eko Kalkulkatora
Dodatkowo dzięki współpracy otrzymają Państwo dostęp do artykułów branżowych oraz szkoleń e-learningowych (edumarketing).

Co trzeba zrobić?

Wystarczy zarejestrować konto użytkownika na portalu i napisać do nas za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Kontakt. Kolejnym etapem będzie przesłanie i podpisanie umowy, a następnie udostępnienie narzędzi do wprowadzania produktów oraz dostęp do treści zawartych na portalu.

Warunki współpracy

Możliwość promowania swoich produktów, dzięki e-usłudze Zaprojekuj oświetlenie otrzymają Państwo płacąc miesięczny abonament w wysokości 700 PLN. W ramach abonamentu mogą Państwo: - umieścić na stronie do 15 produktów - umieścić do 5 produktów w narzędziu E-projektant. Wszelkie dodatkowe zlecenia ustalane są indywidualnie. Zaprojektuj oświetlenie to innowacyjna usługa, więc wszystkie świadczone dla Państwa usługi realizowane są poprzez internet.